×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشخوان خبر

false
true
true
طرح گازرسانی به قلعه‌گنج کلید خورد

مدیرعامل شرکت ملی گاز استان کرمان شامگاه چهارشنبه در این آیین گفت: این پروژه به طول ۲۵۴ کیلومتر خط فلزی و ۲۵۰ کیلومتر شبکه پلی اتیلن و با اعتبار ۴۳ میلیارد تومان به مدت یکسال و نیم به بهره برداری خواهد رسید.
منوچهر فلاح افزود: با اجرای این طرح حدود سه هزار و ۶۰۰ خانوار در قلعه گنج از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
وی ادامه داد: علاوه بر شهر قلعه گنج حدود ۴۰ روستا، دارای شرایط گاز رسانی هستند که بعد از شهر برای این روستاها نیز اقدام خواهد شد و تمام شهرستان در یک فاز اجرایی می شود.
فرماندار قلعه گنج نیز گفت: با توجه به اینکه این شهرستان در مسیر توسعه قرار گرفته و در حوزه صنعت، پیشرفت چشمگیری دارد نیاز بود عملیات گاز رسانی به این خطه، زودتر انجام می شد.
عطا ناوکی اضافه کرد: در حال حاضر بیش از ۶۷ درصد برق قلعه گنج، صنعتی شده و این نشان دهنده این است که این شهرستان به سمت صنعتی شدن پیش می رود.
وی تصریح کرد: از آنجا که کارخانه آهک این شهر، به گاز نیاز دارد و با توجه به اینکه این پروژه ملی است همه باید کمک کنیم که این طرح بزرگ در شهرستان قلعه گنج به خوبی پیش برود.
ناوکی ادامه داد: باید همکاری کنیم تا سال آینده در هفته دولت شاهد روشن شدن شعله گاز در قلعه گنج باشیم و از نماینده مردم پنج گنج جنوبی در مجلس شورای اسلامی که تامین اعتبار این پروژه را پیگیری کردند تشکر می کنیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true