×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشخوان خبر

false
true
true
تقدیر از دادستان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی

طی تقدیرنامه مشترکی از سوی امام جمعه، فرماندار، رییس شورای تامین و رییس طرح ملی آبادانی شهرستان قلعه گنج ازدادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج به دلیل حمایت قضایی از بحث اقتصاد مقاومتی در این شهرستان تقدیر شد.

به دلیل حمایت قضایی از بحث اقتصاد مقاومتی در این شهرستان تقدیر شد.

در بخشی از این لوح سپاس آمده است:

رشد و توسعه هر جامعه در گرو تلاش گسترده و عمیق انسان‌هایی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه‌ای برای اعتلاء سربلندی آن جامعه قرار دادند و بی‌تردید تلاش برای رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه ایست بس خطیر که با اخلاص، تعهد، تلاش و همت خالصانه محقق خواهد شد.

دادستان شهرستان قلعه گنج به عنوان مدعی العموم با عدالت محوری واقدامات ارزشمند و خالصانه اثرات بسیار مثبتی در امور امنیتی، قضایی و اقتصادی شهرستان داشته است که سر سلسله این تلاش‌ها امر خطیر مبارزه با اخلالگران نظم، امنیت و مخلان اقتصادی بوده است.

اتکاء و قاطعیت در اجرای قانون، همکاری تنگاتنگ و شبانه روزی با شورای تامین شهرستان و نیز تعامل و استفاده از ظرفیت‌های گرانبهایی نظیر سران طوایف باعث گردید تا امروز شاهد کاهش صددرصدی برخی جرایم خشن نظیر قتل در سال جاری دراین شهرستان باشیم.

استان کرمان یکی از استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشوربوده است که طرح‌های مختلفی طی چند سال گذشته درآن اجرا شده است و دستگاه قضایی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و اجرای درست این طرح پیشگام بوده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true