×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشخوان خبر

false
true
true
الویت، جذب نیرو‌های داوطلب از بین گروه‌های مختلف

با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و فرماندار، رئیس جدید هلال احمر شهرستان قلعه گنج معرفی شد.

فرماندار شهرستان قلعه گنج در این مراسم گفت: هلال احمر نهادی مهم و تاثیر گذار  است که در شرایط بحرانی و حساس با کمک‌زانی‌های به وقت اهمیت و جایگاه مهمی دارد.

«نقش تاثیرگزار نیرو‌های امدادی در هلال احمر همواره باید مورد تکریم و قدردانی قرار بگیرد.» عطا ناوکی با گفتن این جمله، از مدیر عامل جمعیت مر کز استان خواستار تجهیز جمعیت هلال احمر این شهرستان و نهایی شدن بحث ایجاد پایگاه امداد جاده‌ای شد. فرماندار در ادامه به مجید اوستان رئیس جدید هلال احمر این شهرستان تبریک گفت و  صحبت‌هایش را چنین ادامه داد: « انتظار می‌رود پیگیری تجهیز هلال احمر به تجهیزات ضروری  اولویت‌های کاری رئیس جدید باشد. بحث آموزش همگانی امداد و نجات و مانور‌های آمادگی فصلی هم به همت ردیس جدید برنامه ریزی و اجرایی شود.»

فعالیت‌های انسان‌دوستانه جمعیت هلال‌احمر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید هلال احمر قلعه‌گنج گفت: جمعیت هلال احمر می‌خواهد از هرگونه فعالیت انسان دوستانه و نوع دوستانه حمایت کند و به دور از هر گونه جهت گیری سیاسی و تمایلات، نمونه‌ای از انسان تکامل یافته را به جامعه بشناساند.

فلاح با دعوت ازعلاقه‌مندان خدمت به خلق، صحبت‌هایش را چنین ادامه داد: «کسانی که می‌خواهند در راستای اهداف انسان دوستانه و خدمات داوطلبانه قدم بردارند می‌توانند به جمع داوطلبان این جمعیت بپیوندند.»
به گفته مدیرعاملجمعیت هلال احمر استان کرمان اولویت اول کاری رئیس جدید جذب نیرو‌های داوطلب از بین گروه‌های مختلف دانشجویی، دانش‌آموزی، اداری و …  است تا این سازمان بتواند در مواقع بحرانی پیشگام و در خط مقدم نجات انسان‌ها باشد.

در این مراسم پس از اهدای لوحی از زحمات عباس ارجمند قدردانی شد تا مجید اوستان به‌عنوان رئیس جدید هلال احمر شهرستان قلعه گنج معرفی شود.

 

منبع خبر : قلعه گنج نیوز
true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true