×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشخوان خبر

false
true
true
وحدت میان شیعه و سنی در قلعه‌گنج

همزمان با هفته وحدت همایش وحدت شیعه و سنی با حضور علمای اهل سنت و شیعه و بزرگان و معتمدین طوائف و قبائل اهل سنت و شیعه قلعه گنج‌ برگزاری همایش وحدت شیعه و سنی در قلعه گنج همزمان در هفته ی وحدتج بعداز ظهر امروز پنجشنبه در محل سالن اجتماعات فرمانداری قلعه گنج برگزار شد.

مولوی یونس چاهانی امام جمعه اهل سنت دهستان رمشک در جمع علمادینی و بزرگان طوائف و مسئولان شهرستان و فرماندهان انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج و نهادهای امنیتی گفت: امروزجامعه ی اسلامی بیش از هر زمان دیگری به وحدت و همدلی و اتحاد نیاز دارد و بزرگترین نقطه ی اشتراک ما برای وحدت و برای به هم نزدیک شدن و اینکه ما باهم دست در دست هم نهیم برای پیروزی و سربلندی نظام اسلامی مان و برای قران و کشورمان تلاش کنیم و ان نقطه ذات مقدس پیامبر بزرگ اسلام است و با بعثت و رسالتش انچنان درسی به جامعه ی بشریت دادند که تا ابد جامعه ی بشری با رهنمودهای پیامبر بزرگ اسلام را در نظر بگیرید و برای دوستان و همگان الگو قرار بدهند شاهد هیچگونه اختلاف و تفرقه ای در میان جامعه ی اسلامی مان نخواهیم بود. بعثت نور بود که با ظهور اسلام گلدسته های روم بر زمین افتاد و اتشکده ها خاموش شد و دختران و زنان که زنده به‌گور می شدند و جامعه ی بشری ان ها را زنده بگور میکردند اما با امدن اسلام عزت و شرافت پیدا کردند.

من به همه نهادهای امنیتی و مسئولان قلعه گنج و استانی این امید را میدهم که در قلعه گنج مردم شیعه و سنی در کنار همند و ما مسلمانان را به اتحاد و وحدت و یکپارچگی دستور دادند و ما انشا… از فرمایشات بزرگمان حضرت محمد ص تخطی نخواهیم گرد.

وی افزود: در دهستان رمشک با اینکه در بعضی حوزه ها مشکلات و کمبودهای وجود دارد اما اکنون ما در مرحله ی بسیار سخت و خطرناک تحریم ها قرار داریم و در کنار این مشکلات خدمات بسیاربسیار ارزشمندی در دهستان رمشک صورت گرفته است با همت مسئولان و نماینده ی محترم مجلس و به ویژه مسئولان بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی که در مناطق محروم قلعه گنج و به ویژه در دهستان رمشک بنیاد مستضعفان تحولی ایجاد کرده است و با این خدمات جا دارد که ما واژه ی محرومیت را از دهستان رمشک برداریم.

فرماندار قلعه گنج نیز با اشاره به خدمات انجام گرفته در دهستان رمشک با همکاری و مشارکت دولت و بنیاد مستضعفان مثل احداث مرکز شبانه روزی بستردرمان رمشک،پل رمشک، زمین فوتبال دهستان رمشک و اقدام اخیر دولت در تصویب و ارتقا دهستان رمشک به شهر رمشک افزود: در سال ۱۳۹۸ شاهد تحولات بیشتری در رمشک با همکاری مردم شریف و خونگرم این دهستان خواهیم بود.

فرماندار قلعه گنج در جمع علما دینی و اهل سنت و بزرگان طوائف شیعه شهرستان قلعه گنج افزود: با قدم هایی که بر میداریم و در بین مردم شعار سال را عینیت ببخشیم در همه ی مسائل اقتصادی و فرهنگی شهرستان و ماها موظف و وظیفه داریم که امروز به عنوان سربازکوچکی از این نظام و ولایت در تحقق شعار سال رونق تولید تلاش کنیم.

عطا ناوکی گفت: ظرفیت های شهرستان که امروز بحمدالله با همکاری و کمک دولت و بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی راه توسعه و راه توسعه و پیشرفت اقتصادی در قلعه گنج هموار شده است و به کمک شما بزرگان طوائف و معتمدین نیاز دارد.

خبرنگار: ادیب حیدری

منبع خبر : قلعه گنج نیوز
true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true