×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

پیشخوان خبر

false
true
true
فریاد “رودخانه‌های قلعه گنج نیاز به لایروبی دارند” را کسی نشنید

عطاء الله ناوکی در ستاد مدیریت بحران جنوب استان کرمان گفت: پیشگیری از بحران باید در بازه زمانی گذشته انجام می شد اما متاسفانه در گذشته هر چه فریاد می‌زدیم که رودخانه های منطقه نیاز به لایروبی دارند، تنها جوابی که می شنیدیم این بود که اعلام می‌کردند در حال مطالعه وضعیت منطقه هستیم.

وی با بیان این مطلب که لایروبی رودخانه‌های سطح شهر توسط شهرداری انجام شده است، بیان کرد: در شهرستان قلعه گنج رودخانه‌های فصلی همواره مشکل‌ساز بودند و باید در گذشته اقدام جدی برای این مهم در نظر می گرفتیم.

فرماندار شهرستان قلعه گنج از نیاز ۲۰ پل قلعه گنج به ساماندهی خبر داد و بیان کرد: در این مدت کوتاه نمی توانیم پل‌ها را ساماندهی کنیم لذا اقدامات لازم توسط راهداری برای کاهش خطر آنها با سنگ ریزی و تقسیم آب انجام شده است.

وی بیان کرد: راه های ارتباطی ۱۲ روستای این شهرستان در سیل گذشته قطع شده که این موضوع باید در نظر گرفته شود.

“وحدت عیدی” فرماندار کهنوج نیز در این جلسه گفت: شهرستان کهنوج را پهنه بندی و مناطق با آسیب پذیری بالا شناسایی شده که در همین راستا امکانات بیشتری به مناطق با احتمال آسیب بالا گسیل دادیم.

وی با بیان این مطلب که بخش خصوصی به کمک نیروهای این شهرستان آمدند، اظهار کرد: بخش خصوصی خودروهای سنگین خود را در اختیار ما قرار داده اند که باید در این راستا تشکر ویژه ای از این بخش داشته باشیم.

فرماندار کهنوج با اشاره به اینکه ستاد بحران شهرستان کهنوج در آمادگی کامل به سر می‌برند، تصریح کرد: با توجه به آمادگی شهرستان پیش بینی می کنیم که کهنوج دچار مشکل خاصی نخواهد شد.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true